Surenkamas žaislinis namelis

Pomėgį konstruoti, statyti namus gali paskatinti vaikystėje dovanotas žaislinis konstruktorius arba, kaip dabar madinga sakyti – lego. Žinau keletą pavyzdžių, kur žmonės vaikystėje viena ant kitos dėlioję medines kaladėles, tapo diplomuotais statybų inžinieriais, architektais, auksinių rankų meistrais.

Esu pagaminęs ne vieną dešimtį akiai malonių, žaislinių namelių iš smulkių medinių detalių. Dalį jų padovanojau, kitą dalį žmonės nupirko, kad padovanotų savo vaikams. Surinkinėdamas eilinį kartą žaislinį namelį, pagalvojau, kad tikriausiai būtų įdomus medinių lego detalių rinkinys. Iš tokio rinkinio vaikai galėtų žaislinį namelį surinkti patys.

Surenkamo rąstų namelio idėjos ilgai nebrandinęs, kibau į darbą. Ir ką Jūs manot? Surenkamo žaislinio namelio detalių rinkiniai jau pagaminti, sukomplektuoti ir laukia savo pirkėjų.

Šį kartą, surenkamų detalių komplekte – 46 medinės, kruopščiai padarytos detalės. Iš jų, žingsnelis po žingsnelio, sekant surinkimo instrukciją, nesunkiai galima sustatyti lesyklėlę „Rąstų namelis”. Kadangi surinkimo metu rekomenduoju nenaudoti klijų, tai surinktą namelį lengva išardyti ir vėl surinkti. Vėliau stenkitės surinkinėti nesinaudodami instrukcija. Tai padės lavinti atmintį, loginį mąstymą. Jeigu namelį pavyksta be klaidų surinkti keletą kartų iš eilės, pereikite prie rinkimo užrištomis akimis! Visus rinkimo būdus galima paįvairinti ir surinkinėti žaislinį namelį pagal laiką – kas greičiau. Tiek žaidimo būdų prigalvojau, o jūs, tikriausiai sugalvosite ir dar įdomesnių.

Galų gale, jei žaidimas nusibos, nereiks jo kišti po lova ar spinta ir kuriam laikui pamiršti. Įsigykite mažą buteliuką medžio klijų ir lesyklėlę surinkite neskubėdami, kiekvieną sujungimą patepdami klijais. Taip jūs suteiksite medinių detalių rinkiniui antrą gyvenimą. Taip pasigaminsite nuostabią lesyklėlę mažiesiems sparnuočiams ar voverėms maitinti žiemą.

Pakabinkite lesyklėlę vaikams ir suaugusiems gerai matomoje vietoje ir paberkite joje nesūdytų ir neskrudintų saulėgrąžų, sorų kruopų. Leiskite vaikui jaustis atsakingu už paukštelių maitinimą. Taip lavinsite vaiko atsakomybę, išmokysite pažinti gamtos paslaptis.

Surenkamas rąstų namelis – puiki dovana vaikams nuo 3 metų amžiaus!