Lesyklėlė “Rąstų namelis”

Dekoratyvinė lesyklėlė, primenanti namelį iš rąstų, pagaminta iš uosio medienos. Stogelis – iš termiškai apdorotos uosio medienos. Lesyklėlę galima tvirtinti prie namo sienos, lango angokraščio, balkono turėklo, kabinti ant medžio šakos ar kitur. Priklausomai nuo kabinimo principo, komplektuojamos ir tvirtinimo detalės. Lesyklėlė pritaikyta mažiems sparnuočiams (zylutėms, žvirbliukams ir pan.) maitinti.

 

Ypač smagu, kai lesyklėlė pritvirtinta prie lango angokraščio, nes labai patogu papildyti lesalus neišeinant iš patalpos. Tiesiog pakanka praverti savo kambario langą ir įberti sorų kruopų ar nesūdytų saulėgražų, kurias labai mėgsta zylės. Belieka atsisėsti netoli lango ir mėgautis besimaitinančiais paukšteliais, kurie liks Jums dėkingi ištisus metus ir linksmins savo giesmėmis, bei saugos sodą nuo kenkėjų :).

Šios simpatiškos lesyklėlės gali būti ne tik nuostabi dovana vaikams, bet ir Jūsų sodybos eksterjero papuošalas.
Praktinis patarimas: 
rastu namelis+lasinine 003
Lesyklėlė su nuimamu priedu, lašinine zylėms.
tvirtinimas 010
Detalė lesyklėlės tvirtinimui prie sienos, lango angokraščio ar balkono.

Pritvirtinus lesyklėlę prie angokraščio, paukšteliai pastebi kambario viduje
vaikštančius žmones ir bijo jų. Tam iš vidaus pusės prie stiklo
priklijavau langų tamsinimo plėvelės juostą, skirtą automobilių langų tamsinimui. Jos daug nereikia – tik ties ta vieta, kur lesyklėlė. Tad dabar paukščiai mūsų nebemato, o mes gėrimės jais vos ne nosį prie stiklo prikišę.

Matmenys: ilgis 31cm, plotis 22 cm, aukštis 18 cm.


Neduokite paukšteliams jokio sūdyto maisto – tai pavojinga jų gyvybei!


Svetainės lankytojų ir mano paties įamžintos lesyklėlės su mielais paukšteliais.


Nuoširdus ačiū, Vitai ir Edvardui už atsiųstas nuotraukas!
Būtų malonu, jei ir Jūs papildytumėte šią galeriją mano gamintų lesyklėlių nuotraukomis!

Plakatas_su_prizais
Už lesyklėlę man įteiktas 2016 metų konkurso nugalėtojo prizas – nuosabusis ESSBOX lagaminėlis su dėtuvėmis ir du kilogramai pačių geriausių lesaliukų mano sodybos paukšteliams. Džiaugsmo visiems per akis!

Dėkoju vertinimo komisijai, visiems balsavusiems ir konkurso organizatoriams statyboms ir pramonei skirtų tvirtinimo detalių rinkos lyderiui – kompanijai ESSVE ir daraupats.lt.

4 atsakymai į “Lesyklėlė “Rąstų namelis””

  1. Nuostabūs darbai… Pasidžiaugiau, tik gyvenu daugiabučio I-ame aukšte, todėl ir nėr kur ir kaip… Bet kas turi savo sodnelius, tai nepaprasta puošmena… Ačiū Antanai už kūrybinius Jūsų darbus!..

    1. Dėkoju Jums už puikų komentarą! Pridėsiu nuo savęs, kad ši lesyklėlė nesunkiai gali būti pritaikoma (ir tai jau yra praktiškai išbandyta) prie mūrinio namo langokraščio, balkone, prie turėklų, ant kuolo kieme, ant medžio šakos. Reikia tik papildomai nurodyti kur ir prie ko norėtųsi tvirtinti, o aš sumeistravosiu tvirtinimo “įtaisą”.
      Šis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *