Prekių pristatymas

Prekių pristatymas tiesiai į namus per kurjerį

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Prekių pristatymo laikas yra 2-5  darbo dienos.
Perdavę prekes Kurjeriui, informuosime Jus el. paštu.
Prieš atvažiuodamas, kurjeris apie planuojamą pristatymo laiką Jus informuos skambučiu arba SMS žinute.

Pristatymo mokestis įskaičiuotas į prekės kainą.

Siunta – iki 1 kg svorio – 1,16 €. (Bet kuris matmuo neturi viršyti 600 mm, o siuntos ilgio, pločio ir aukščio suma neturi viršyti 900 mm.)

siunta – nuo 1 iki 2 kg svorio – 1,56 €.
siunta – nuo 2 iki 3 kg svorio – 2,82 €.
siunta – nuo 3 iki 4 kg svorio – 2,96 €. 
siunta – nuo 4 iki 5 kg svorio – 3,10 €.

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris yra didesnis nei 5 kg – taikomas pagal galiojančius paslaugos tiekėjo įkainius.
Visos užsakytos prekės už aukščiau pateiktą pristatymo mokestį pristatomos iki pat gavėjo durų be kitų papildomų mokesčių. Atsiimant prekes asmeniškai – pristatymo mokestis neimamas ir išskaičiuojamas iš prekės kainos, kuri nurodyta kataloge.

Prekių priėmimas

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos (-ų) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo – priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant kurjeriui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.

Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

  • prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamintojo brokas;
  • prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu

Kiekvienos prekės aprašyme yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu. Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su mumis el. paštu: info@meistriukodirbtuvele.lt , arba telefonu +370 698 03814.