Padėkliukas karštiems indams

Ant ko padėti karštą puodą, kad nesugadintume baldų paviršiaus? O juk taip malonu, kai šeima susėda prie vieno stalo ir sriubą pilasi tiesiai iš garuojančio katiliuko stalo viduryje.

Sprendimą man padiktavo likusios kelios glazūruotos plytelės, kuriomis kažkada klijavau virtuvės sienas. Vieną jų paėmęs, įrėminau mediniame rėmelyje ir nudžiugau ne tik pats nauju gaminiu, bet ir mano žmonelė. Dabar visi karšti patiekalai nuo viryklės drąsiai keliauja tiesiai ant stalo, nesibaiminant dėl atsirasiančių rusvų dėmių nuo karšto puodo dugno.

Ant padėkliuko drąsiai galima dėti indus, kurių temperatūra siekia 1300 laipsnių.


Gaminio matmenys: 280 x 230 x 30 mm;

Svoris: 970 g

 


4 atsakymai į “Padėkliukas karštiems indams”

 1. Laba diena,

  Mane domina 2 vnt. padėkliukų karštiems indams. Kokia būtų kaina ir koks įsigijimo būdas?

  1. Atsakymą skaitykite laiške, kurį parašiau e. paštu. Dėkoju, kad domitės ir lankotės svetainėje!

 2. LABAS VAKARAS.MANE DOMINA PADĖKLIUKAS KARŠTIEMS PUODAMS,KEPTUVĖMS IR KEPINIAMS IŠ ORKAITĖS.KOKIA TEMPERATŪRĄ ATLAIKO IR KIEK KAINUOJA?

  1. Padėkliuko karštiems indams paviršius yra pagamintas iš glazūruotos, aukštos degimo temperatūros molio masės. Minėta plokštelė yra degama krosnyje, kur temperatūra yra 1200 – 1300 Laipsnių Celsijaus. Vadinasi, galima dėti indus, kurių temperatūra siekia 1300 laipsnių. Gaminio kainą aptarkime e. paštu: meistriuko@gmail.com

   .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *