Kabyklėlė raktams

Jei turite būstą, kuriame yra daug durų ir visos jos yra rakinamos, neišvengiamai turite ir daug raktų, kurie pačiu reikalingiausiu metu ima ir pasislepia. Į raktų paieškas mobilizuojame visus šeimos narius ir, vistiek, prarandame daug brangaus laiko, kol aptinkame raktukus, padėtus “saugioje” vietoje.

Ši, visiems gerai žinoma situacija išnyks iš kasdienybės, jei pasigaminsite nesudėtingą kabyklą raktams ir kitiems smulkiems daikteliams laikyti. Kaip matote paveikslėlyje, kabyklėlė yra ne tik patogi raktams tvarkingai laikyti, bet ir atlieka dekoratyvinę funkciją.

Ko reikia, norint pačiam pasidaryti kabyklėlę? Gabaliuko faneros pagrindui, porą obliuotų pliauskelių rėminimui ir gražiai, ritinėliais supjaustytos medžio (gali būti vaismedžių) šakos, lipalo klijų ir įsukamų kabliukų, kuriuos rasite bet kuriame prekybos centre. Gaminimo procesas yra labai paprastas. Tereikia turėti keletą nesudėtingų įrankių ir noro. Nepergyvenkite, jei neturėsite sausos medžio šakos ritinėliams pjaustyti. Galima pjaustyti ir žalias (neišdžiūvusias) šakas. Žinoma, tokie ritinėliai kambaryje ims skilinėti, bet tai nėra trūkumas. Veikiau – privalumas, nes įskilimai padarys gaminuką dar dekoratyvesnį ir gražesnį. Pabaigę, nepamirškite nulakuoti vandeniniu laku. O jei lako neturite, galima virtuvėje rasti valgomojo aliejaus ir juo padengti gaminuką.

Kabyklele raktams02


Matmenis galite susikurti patys, priklausomai nuo būsimų raktų skaičiaus.

Sėkmės meistraujant!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *