Žvakidės iš natūralaus medžio

 Dažnas iš mūsų, ilgais žiemos vakarais, arba šiaip romantikos pasiilgus, užsidegame žvakutę. Maža ugnelė mums suteikia jaukumo, vidinės šilumos, atneša ramumo jausmą. Ugnelė gražiai spragsi dekoratyvinių žvakių viršūnėlėse. Jei nėra dekoratyvinių – tuomet dekoratyvumą joms suteikia žvakidės, kurių prekyboje yra didelis pasirinkimas. Bet už jas neretai tenka pakloti didesnę ar mažesnę pinigų sumelę. O ką daryti, jei nusiperkame mažų žvakelių, aliuminio indeliuose, kurie baigiant žvakutei degti, įkaista ir gali sugadinti baldo paviršių?

Pasižvalgius po malkinę, ar užklydus į mišką, visada galima rasti nepaprastai gražių pagalių, pliauskų, kurios, atrodytų, tik malkoms tinkamos. Atsinešiau keletą tokių pliauskų iš malkinės ir ėmiausi jų gelbėjimo nuo sukūrenimo akcijos – pjausčiau, obliavau, gręžiau… Kol pagaliau ir pats nudžiugau, juk dabar šie „miriop” pasmerkti medžio gabalėliai tapo mini žvakidėmis, atsidurs pagarbiausioje mano namų vietoje ir teiks dvigubą naudą. Suteiks bendravimui romantikos bei saugos mano stalą nuo sugadinimo karščiu. Maža to, nereiks man pirkti žvakidės, o natūralaus medžio su visa žieve faktūros džiugins ne vien mano akį. Na, pažvelkite – argi ne romantiškai žybsi ugnelė?

Viskas labai paprasta, pigu ir svarbiausia – unikalu. Juk kiekviena, tokiu būdu pagaminta žvakidė, nebus panaši į sekančią!