Žaisliniai nameliai

Rankų darbo žaisliniai nameliai, pasižymintys tikroviškumu yra pagaminti iš natūralios medienos, ekologiški ir nekenksmingi vaikų sveikatai. Įvairių dydžių ir išplanavimo žaisliniai nameliai – tikras atradimas berniukams. Namukai yra su garažais žaislinėms mašinėlėms, tikroviškai varstomomis durelėmis.

Peržiūrėkite keletą rankų darbo žaislinių namukų variantų.

Namelis „Mini” su garažu

zaislinis namelis Mini

Suprojektavau namelį taip, kad atrodytų kuo natūraliau ir patraukliau. Sienos surinktos lygiai taip, kaip renkamos tikrų namų sienos – iš atskirų smulkių detalių, primenančių rąstus .

Langai ir varstomos durys suteikia natūralumo ir patrauklumo šiam žaislui. Svarbu ir tai, kad namelis nėra padengtas jokiais dažais, lakais ar dar kokiomis apsaugos priemonėmis, todėl yra nekenksmingas vaikų sveikatai (ekologiškas). Stogelis dengtas termiškai apdorotos uosio medienos lentelėmis, todėl turi natūralią rusvos medienos spalvą. Iš to paties medžio padarytos durelės ir langiukai.

Nuotraukose parodytą namelį galima gaminti bet kokių išmatavimų, arba nesurinktą namelio detalių komplektą, iš kurio vaikas galėtų daugybę kartų susirinkti namelį ir vėl jį išardyti. Vėliau, kai toks užsiėmimas vaikams pabosta, detales patepus klijais, namelis gali tapti tvirtu, neišardomu ir ilgalaikiu žaislu.


Namelis „Midi” su garažu

Žaislinis namelis "Midi"| meistriuko dirbtuvele
Žaislinis namelis „Midi”

Namelio  „Midi” variantas skirtas dviejų – trijų vaikų žaidimui. Kuo jis skiriasi nuo aukščiau aprašyto namelio „Mini”?

  • Jis sukonstruotas didesnių matmenų negu namelis „Mini” ir yra 65 cm ilgio, 55 cm pločio ir 50 cm aukščio.
  • Turi net trejas, varstomas garažo dureles ir dvejas – į patį namelį.

Namelis nukeliamu stogu

Šio varianto privalumas yra tas, kad namelio stogą galima nukelti ir naudoti, kaip papildomą lentynėlę. Namelio vidus lengvai pasiekiamas žaidimo metu.

Žaislinis namelis nukeliamu stogu | meistriuko dirbtuvele