Sendinta lentynėlė

Namams jaukumo suteikė ši, mano pagaminta lentynėlė. Iš pirmo žvilgsnio – labai primityvi ir nesudėtinga gaminti. Trys – keturios lentelės, keletas viniukų ir lentynėlė gatava. Daugiausiai laiko pareikalavo jos sendinimas. Pasendinti naują gaminį norėjosi taip, kad jis atrodytų iš tiesų senas. O tai reiškia, kad jo paviršiuje atsirastų daugybė galimų defektų, kurie per laiką atsiranda daiktą naudojant buityje. Tai – visokiausi įbrėžimai, įpjovimai. Turi matytis, kad ši lentynėlė buvo dažytą ir perdažyta ne vieną kartą, ir ne viena spalva. Viskas matosi, kai dažų sluoksniai prasitrynę ir suskilinėję… Pasidarbavęs kelias dienas, pagaliau išvydau seną „nudėvėtą” lentyną, kuri jau nepretendavo į naujo gaminio titulą.

Pakabinau virtuvėje ir dabar džiaugiamės ne tik sengadyniška lentynėle, bet ir tuo, kad jos nereikia saugoti. Kuo daugiau ją brūžinsim, tuo ji atrodys senesnė ir originalesnė!

Man per kelias dienas reikėjo padaryti tą patį, ką laikas padaro per dešimtmetį. Pažiūrėkite detaliau į mano sendintų gaminių fragmentus ir įvertinkite, pavyko man įveikti laiką, ar ne?sendintos durelės | meistriukodirbtuvele.lt
Štai į ką pavirto visiškai naujos spintutės durelės, kai pabandžiau mėgdžioti laiką sendinimo technologijos pagalba.