MAXI Lego komplektas

Aprašymas

Šis 292 medinių detalių rinkinys skirtas padėti vaikams susipažinti su žaislinių namelių konstravimo pagrindais. Naudodamiesi šiomis dalimis vaikai gali surinkti įvairių dydžių namus, taip pat pilis ir kitus statinius.

Geriausi vaikiški statybiniai rinkiniai – tai sistemos su įvairių detalių elementais. Puikus pavyzdys – „Lego” surenkami mediniai namai. Gatavi pastatai yra tikroviški, su stogu, langais, sienomis, grindimis ir kt. Visi konstrukciniai elementai turi lygias briaunas. Jie pagaminti naudojant aukštos kokybės ir gerai apdorotą natūralios kilmės pušies medieną. Ji nėra padengta laku ar dažais. Detales palyginti lengva sujungti ir malonu liesti. Jūsų vaikas galės pastatyti žaislinį namą su terasa, dideliu balkonu arba daugiaaukštį dvarą.

„MINI Lego” surenkamas medinis namas – puikus būdas skatinti vaizduotę ir kūrybiškumą. Aukščiausios kokybės rinkinyje tikroviškai vaizduojama statybų aikštelė, kurioje visi skirtingi statybų elementai susijungia į puikų eksponatą. Vaikai gali pasitelkti vaizduotę ir kurti ne tik namą, bet ir baldus, dekoracijas ir kitus interjero elementus.

Paruoštos konstrukcijos yra tvirtos, patikimos ir stabilios. Surinktą namelį galima dekoruoti bet kaip, todėl jis tampa tikra interjero puošmena.

Jūsų vaikui patiks naujasis vaikų žaidimų namelis, kuris idealiai tinka žaidimams viduje ir lauke. Žaidimų namelis sukurtas taip, kad jūsų mažylis galėtų lavinti savo vaizduotę žaisdamas viduje arba lauke šviečiant saulei. Žaidimų laikas – puikus būdas vaikams būti kūrybingiems, lavinti vaizduotę ir mokytis susikaupti. Laikas, praleistas lauke, padės vaikui lavinti inžinerinius ir projektavimo įgūdžius, taip pat prisidės prie loginio ir abstraktaus mąstymo, vaizduotės ir smulkiosios motorikos įgūdžių lavinimo.

Trečioji versija – MAXI Lego komplektas. Žemiau parodyti visi šeši pirmosios versijos variantai. Tai yra mažasis detalių rinkinys, kuris susideda iš 292 detalių. Rinkinys skirtas vaikams nuo 5 metų ir vyresniems. Žemiau parodyti visi šeši namukų variantai, kuriuos galėsite surinkti vadovaudamiesi video instrukcija.

Nuotraukos

MINI Lego komplektas

39 €

Surenkamas žaislinis namelis. Mažas medinių detalių rinkinys vaikų žaidimams.

Rinkinį sudaro 131 detalė

Surinkimo video instrukcija

Skirta vaikams nuo 5 metų

Galima surinkti virš 6 variantų

MIDI Lego komplektas

59 €

Surenkamas žaislinis namelis. Vidutinis medinių detalių rinkinys vaikų žaidimams.

Rinkinį sudaro 199 detalės

Surinkimo video instrukcija

Skirta vaikams nuo 5 metų

Galima surinkti virš 12 variantų

MAXI Lego komplektas

75 €

Surenkamas žaislinis namelis. Didelis medinių detalių rinkinys vaikų žaidimams.

Rinkinį sudaro 292 detalės

Surinkimo video instrukcija

Skirta vaikams nuo 5 metų

Galima surinkti virš 18 variantų