Lesyklėlė „Rąstų namelis”

Dekoratyvinė lesyklėlė paukščiams, primenanti namelį iš rąstų, yra pagaminta iš uosio medienos. Stogelis – apdorotas termiškai. Lesyklą galima tvirtinti prie namo sienos, lango angokraščio, balkono turėklo, kabinti ant medžio šakos ar kitur. Priklausomai nuo kabinimo principo, komplektuojamos ir tvirtinimo detalės. Lesyklėlė pritaikyta mažiems sparnuočiams (zylutėms, žvirbliukams ir pan.) maitinti.

Ypač smagu, kai lesyklėlė būna pritvirtinta prie lango angokraščio. Tuo atveju, labai patogu papildyti lesyklą neišeinant iš patalpos. Tiesiog, pakanka praverti savo kambario langą ir įberti sorų kruopų ar nesūdytų saulėgražų, kurias labai mėgsta zylės. Belieka atsisėsti netoli lango ir mėgautis lesykoje besimaitinančiais paukšteliais, kurie liks Jums dėkingi ištisus metus ir linksmins savo giesmėmis, bei saugos sodą nuo kenkėjų :).

Nuostabi dovana vaikams ir originalus Jūsų sodybos papuošalas!

Praktinis patarimas:

Pritvirtinus lesyklėlę prie angokraščio, paukšteliai pastebi kambario viduje vaikštančius žmones ir bijo jų. Tam iš vidaus pusės prie stiklo
priklijavau langų tamsinimo plėvelės juostą, skirtą automobilių langų tamsinimui. Jos daug nereikia – tik ties ta vieta, kur lesyklėlė.

Jei plėvelės neturite, galima prie lango rėmo, iš vidaus pritvirtinti siaurą dieninės užuolaidos juostą taip, kad ji pridengtų už lango esančią lesyklėlę. Paukšteliai Jūsų nebematys ir be baimės rankios lesalus. O Jūs, stebėdami lesančius paukščius, turėsite daug malonių akimirkų.

Pasigėrėkite lesyklėlės nuotraukomis

Dėkoju, mano rankų darbo lesyklėlę įsigijusiems ir atsiuntusiems nuostabias nuotraukas! Jos praturtino mano gaminio galeriją!

Būtų malonu, jei ir Jūs galėtumėte papildyti šią galeriją mano gamintų lesyklėlių nuotraukomis!


Lesyklėlė "Rąstų namelis". Meistriuko dirbtuvėlė.
Už lesyklėlę man įteiktas 2016 metų Respublikinio konkurso nugalėtojo prizas – nuosabusis ESSBOX lagaminėlis su dėtuvėmis ir du kilogramai pačių geriausių lesaliukų mano sodybos paukšteliams. Džiaugsmo visiems per akis!
Dėkoju vertinimo komisijai, visiems balsavusiems ir konkurso organizatoriams – statyboms ir pramonei skirtų tvirtinimo detalių rinkos lyderiui – kompanijai ESSVE ir daraupats.lt.