Lankstusis padėkliukas

Kaip pasidaryti sau daiktą, kuris atliktų kelias funkcijas ir pagal paskirtį būtų naudotinas kasdien? Šią problemą spręsdamas, sukūriau gana paprastą medinį kilimėlį – padėkliuką iš įvairiausių medienos gabaliukų, kurie liko gaminant didesnius darbelius. Jį pavadinau lanksčiuoju padėkliuku arba mediniu kilimėliu. Kurį laiką paplušėjęs savo dirbtuvėlėje, į šeimos buitį parnešiau kelias funkcijas atliekantį gaminį.


Daugiafunkcinis lankstusis padėkliukas

Lankstus kilimėlis | meistriukodirbtuvele.lt
Jei ant stalo vietos nedaug, padėkliuką galima perlenkti pusiau.

Jis skirtas maisto ruošimui virtuvėje, kelionėje, išvykoje į gamtą. Kilimėlis taip sukonstruotas , kad jo apatinė pusė – medžiaginė. Todėl apsaugo baldų paviršių nuo subraižymo ar statiesės sutepimo. Patogus valgyti, gerti kavutę ar tiesiog sudėti indus, puodus, katilus, keptuves.

Parduotuvėse perkame jau suraikytą duoną, bet jei iškepame savo naminę duonelę, tai reikia ją pagarbiai ir suraikyti. Tam nepakeičiamas – lankstusis mano kilimėlis. Jį galime sulankstyti taip, kad gautųsi reikalingas dydis, pagal turimą vietą ant stalo ar spintutės, bei pagal kepalo dydį. Pjaustyti duoną ir kitus sausus produktus galiu drąsiai, nes medinės uosio lentutės yra padengtos maistiniu aliejumi. Čia aliejus tarnauja, kaip impregnantas, tuo pačiu suteikia uosio ar ąžuolo medienai, iš kurio pagamintas kilimėlis, malonų atspalvį.


Lankstus kilimėlis | meistriukodirbtuvele.lt

Sočiai pavalgius, galima prisėsti ant sofkutės maloniam poilsiui, pabendravimui su šeimos nariais, ar draugais. O koks bendravimas be skanios kavos puodelio? Čia vėl pasitarnaus mano naujasis ištikimas draugas – lankstusis kilimėlis. Drąsiai kloju jį šalia savęs ant bet kurio minkšto baldo. Nesvarbu, ar tai sofa, fotelis, minkštasuolis ar tiesiog lova (galima jį naudoti net automobilyje!). Ant šio kilimėlio tvirtai ir patikimai stovės puodukai su kava, ir viskas, ką sau leisite prie tos kavos. Patogu? Išbandžiau – nepaprastai patogus daiktas.


Lankstus kilimėlis | meistriukodirbtuvele.lt

Kiek gi prie to kompiuterio sėdėsi? Juk akims nesveika! Žingsniuojame prie knygų lentynos ir imame į rankas žinių šaltinį. Kad akys skaitant ilsėtųsi, knyga prieš mus turi gulėti tam tikru kampu. Kaip tą kampą išlaikyti? Ir vėl į pagalbą skuba lankstusis kilimėlis. Susukų vieną jo galą, arba užlenkiu patogiu kampu, o likusioji dalis tuoj tampa patogiu stoveliu ant kurio patogiai guli mano knyga, o aš ją imu godžiai skaityti… Neapsakomas malonumas!


Lankstus kilimėlis | meistriukodirbtuvele.lt

Paskaičius knygą, norisi ko nors užkrimsti. Keliaujam į virtuvę, po pažastimi nešdamiesi nuostabų ir nepakartojamą gaminį – lankstųjį kilimėlį…


Štai, koks nuostabus ir daugiafunkcinis daiktas gavosi iš plonų ąžuolinių lentelių, suklijuotų ant specialaus audinio. Dabar išrankiosiu visas dirbtuvėlėje esančias medienos pliauskeles ir pagaminsiu dar keletą tokių kilimėlių. Ne sau. Padovanosiu kam nors.


Mažo formato mediniai, lankstūs padėkliukai

JŪS TURITE GALIMYBĘ MAŽO FORMATO KILIMĖLĮ ĮSIGYTI TUOJAU PAT!

Patogus ir greitas apmokėjimas bei pristatymas iki Jūsų durų per siuntų tarnybą.