Krepšelis dovanoms

Taip jau atsitiko, kad žmogaus prigimčiai reikalingos šventės. Kiekvieną ypatingesnę datą stengiamės pažymėti įsimintinomis dovanėlėmis, tegul ir mažomis, tačiau paliekančiomis malonius prisiminimus. Ilgaamžės, net ir smulkios dovanos, po daugelio metų jums leidžia pajusti tą patį džiaugsmą, kaip ir šventės dieną.

Kaip padaryti, kad ir trumpalaikė dovanėlė (saldainiai, reti suvenyriniai gėrimai, ar keletas pokelių sulčių) išliktų atmintyje net ir suvartojus dovanos turinį? Kaip padaryti, kad Jūsų dovanėlė taptų labiau įsimintina?

Ar yra būdas, padaryti taip, kad bet kuri dovana taptų malonia staigmena, įgytų žaismingumo, padėtų sukurti unikalią atmosferą tikintis stebuklo ir liktų ilgaamže?
Tam puikiausiai tinka – rankų darbo pakuotės iš medžio. Jei tokios ieškote – einate teisinga linkme. Ta linkme eidamas, ir aš suprojektavau dovanų dėželę iš natūralios medienos.


Gaminys įgijo medinio krepšelio pavidalą su patogia rankenėle. Rankų darbo krepšelyje patogiai jaučiasi bet kokia dovanėlė, rankdarbis ar net keletas pakelių su sultimis vaikams. Dovanos turiniui persikėlus į savo paskirties vietą, krepšelis dar ilgai lieka naudingas ir tarnauja visokioms buities smulkmenėlėms laikyti.