Baldeliai lėlėms

Žaidžiant lėlėmis, vaikams fantazijos netrūksta. Tačiau tos ribos praplatėja, kai žaidimų kambaryje pasirodo mediniai baldai lėlėms. Man kilo mintis pagaminti keletą žaislinių baldų pavyzdėlių iš natūralios, jokiomis medžiagomis nepadengtos medienos. Geriausia pasirodė – liepa. Tai lengvai apdirbamas medis, kurį malonu liesti rankomis ir net jausti kvapą. Pirmasis komplektėlis susideda iš indaujos, dviejų lovelių ir staliuko su keturiomis kėdutėmis. Viską atlikau nenaudodamas įmantrių formų, bei sudėtingų įrankių, kad galėtumėte ir Jūs pamėginti pasidaryti gražių baldelių savo vaikų lėlėms.
Gaminukų dydis yra 10 kartų sumažinti tikrų baldų išmatavimai ir pritaikyta žaidimui lėlėmis, kurių ūgis 15 – 18 cm. Jeigu lėlės didesnės, tai baldelius reikia daryti atitinkamai didesnius.
Dar įdomiau žaisti, kai šie baldeliai susidėlioja žaislinio namelio, kurį matote prieš tai paskelbtame straipsnelyje, kambarėliuose. Ši idėja pasirodė įdomi ne tik man, tad laisvalaikiu darysiu naujų, sudėtingesnių baldų lėlėms pavyzdžius ir pateiksiu Jūsų dėmesiui.


Gaminio nuotraukos
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *