Atsiliepimai

Gerbiamas svetainės lankytojau!

Norėčiau padėkoti Jums už tai, kad naudojatės Meistriuko dirbtuvėlės paslaugomis. Jūsų nuomonė yra labai vertinga man ir mano komandai, todėl prašau palikti savo atsiliepimą mūsų atsiliepimų knygoje.

Visada stengiuosi tobulinti savo darbą ir kokybę, todėl būčiau dėkingas už bet kokius Jūsų pasiūlymus, idėjas ar pastabas.

Dėkoju Jums už Jūsų įrašą!

Pradėkite rašyti naują įrašą svečių knygoje

 
 
 
 
 
 
Būtinai užpildykite laukelius, pažymėtus šiuo ženkleliu ( * ).

Jūsų e-pašto adresas viešai nebus skelbiamas.

Gali būti, kad jūsų įrašas bus matomas tik po to, kai Jūsų įrašą svečių knygoje peržiūrės ir patvirtins administratorius.

Mes pasiliekame teisę redaguoti, ištrinti, ar neskelbti įrašų, kuriuose vartojama nenorminė leksika, gali žeminti kitų žmonių orumą, skatina rasinę nesantaiką. Reklaminiai skelbimai čia, taip pat nepageidaujami.
7 entries.
Jonas wrote on 2020-04-27 at 22:16
Ačiū Jums už rūpestį gamta ir už išsamius brėžinius inkilėliams. Kaip tik užėjo noras pameistraut ir Jūsų svetainė labai padės išsijudinti šiuo klausimu. Sveikatos Jums ir stiprybės!
Admin Reply by: admin
Ačiū, Jums, Jonai! Džiaugiuosi, kad galėjau būti Jums naudingas. Sėkmės Jums meistraujant!
Gražina wrote on 2013-01-10 at 16:48
Neatsistebiu Jūsų energija ir kūrybiškumu!!! Kad tik Dievas Jums negailėtų sveikatos... Kaip pasakė J.V.Gėtė "Jeigu mes norime ką nors sukurti - mes turime kuo nors būti". O Jūs esate taurios sielos, lakios vaizduotės, begalinio darbštumo ir išskirtinės erudicijos žmogus... Dėkui, kad esate, dėkui, kad kuriate ir dalinatės mintimis su kitais... Miela Jūsų svetainėje, daug informacijos, daug grožio, kaip ir Jūsų sieloje... AČIŪ...
Admin Reply by: admin
Malonus Jūsų komplimentas skatina mane siekti kuo geresnio rezultato šioje srityje. AČIŪ!
lutute1 wrote on 2013-01-08 at 17:29
Jūsų svetainėje radau daug naudingos medžiagos. Ačiū, kad esate ir kad jums kaip ir mums rūpi žiemojantys paukščiai bei jų išsaugojimas. Kuo didžiausios sėkmės šauniesiems Meistriukams!
Admin Reply by: admin
Dėkoju už gerą žodį ir gražų bendradarbiavimą!
Danute wrote on 2011-06-28 at 20:59
Noriu padekoti uz lesyklele. Tikrai matau medis tirpsta jusu rankose. Mano seimininkas labai dziaugesi.
Sekmigai ji dabar jau siubuojasi prie lango ir vilioja amerikoniskus paukstelius.
Admin Reply by: admin
Nėr už ką, Danute. Ypač malonu žinoti ir kitiems pasakyti, kad mano rankdarbėlis taip toli nukeliavo. Atsidūręs kitoje žemės rutulio pusėje jis nenuobodžiaus, nes jį lankys angliškai čiulbantys sparnuočiai. Kaip jiems gerai, kad neegzistuoja kalbos barjeras ir visame pasaulyje paukšteliai čiulba ta pačia kalba.
Gina wrote on 2011-04-05 at 23:24
Nuostabus darbai. Dziaugiuosi atradusi Jusu puslapi.
Admin Reply by: admin
Ačiū, Jums! Tikiuosi, kad čia apsilankysite ne kartą.
Justina wrote on 2011-03-05 at 23:03
Visi Jūsų darbai man labai patinka, o ypač patiko pašto dėžutė. Tikrai pakeltų nuotaiką pamačius gyvai. Gaila kad neturiu nuosavos žemelės, kad galėčiau įkurdinti sparnuočius savo sklype.
Admin Reply by: admin
Ačiū, Justina!
Jūsų komentarą malonu skaityti. Jis įkvepia tolimesniems kūrybiniams ieškojimams, skatina dar labiau stengtis, kad mano rankomis sukurti darbeliai džiugintų kiekvieną.
Jums palinkėsiu, kad kuo greičiau išsipildytų svajonė turėti savo sodybėlę, o joje netrūktų paukštelių giesmininkų ištisus metus! Edit
Giedre wrote on 2011-02-15 at 22:26
Laba diena,
labai patiko Jusu lesyklele, todel labai noreciau kazka panasaus pasikabinti prie lango ir mokyti savo dukrytes pasirupinti paukstukais ziema.
Admin Reply by: admin
Pirmiausia noriu padėkoti Jums už mano gaminuko įvertinimą. Džiaugiuosi, kad ieškote galimybių pasirūpinti sparnuočiais "baltojo bado "metu ir tokiu būdų skiepyti vaikuose meilę gamtai.