Kas aš toks

KAS AŠ TOKS

IR KUO JUMS GALIU BŪTI NAUDINGAS ?

Mano šūkis

Vienas atliktas darbas yra geriau už tūkstantį sumanymų!

Mano vertybės

Kiekvieną darbą darau taip, kad žmonės veiklos rezultatu gėrėtųsi labiau už mane.

Mano siekis

Tobulinti savo žinias ir įgūdžius. Mokytis tik iš geriausių meistrų patirties.


Nuo mažens mano aistra buvo savo rankomis gaminti medinius žaislus ir kitus daiktus. Mano tėvas buvo stalius, todėl iš jo išmokau daug medžio apdirbimo paslapčių.

2011 metais nusprendžiau pradėti savo verslą ir pasidalinti savo kūryba su kitais. Per daugiau nei dešimt metų mano Meistriuko dirbtuvėlė tapo žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Aš bendradarbiavau su įvairiomis įmonėmis ir organizacijomis, kurios užsakė mano medinius gaminius savo poreikiams.

Pavyzdžiui, aš gaminau sendinto stiliaus medinius baldus ir buities daiktus Švedijos kompanijai, kuri specializuojasi retro dizaino interjere. Šešis metus gaminau edukacinius žaislus vaikams Didžiosios Britanijos kompanijai Cosy Direct, kuri teikia mokymo priemones ir sprendimus vaikų darželiams, mokykloms. Aš netgi gaminau rąstinių namelių maketus Lietuvos fotomenininkui D.Strazdui, kuris naudojo juos savo fotografijose, taip pat parodos eksponatą – namelį bendrovei “Ežiukai”.

Mano pasididžiavimas yra lesyklėlė „Rąstų namelis”, kurią suprojektavau ir pagaminau pats. Ji buvo pripažinta, kaip geriausias savadarbis gaminys Respublikiniame konkurse „Darau pats” 2016 metais ir laimėjo pagrindinį prizą. Ši lesyklėlė yra ne tik graži, bet ir funkcionali – ji suteikia saugią ir patogią vietą paukščiams maitinti.

Visada ieškau naujų idėjų ir iššūkių savo veikloje. Džiaugiuosi, kai galiu įgyvendinti savo klientų poreikius ir pageidavimus. Džiaugiuosi, kai galiu dalintis savo patirtimi ir žiniomis su kitais medžio meistrais ar pradedančiaisiais.

Ar norėtumėte sužinoti kokius rankdarbius esu pagaminęs, gaminu ir ką ruošiuosi gaminti?

Ar norėtumėte rasti idėjų savo laisvalaikio rankdarbiams?

O gal, ieškote įsigyti unikalų ir kokybišką mano rankų darbo gaminį buičiai, laisvalaikiui, vaikams?

Tuomet, džiaugiuosi kartu su Jumis! Pasilikite čia, kol susipažinsite su visa svetainės medžiaga. Išsaugokite jos nuorodą, kad galėtumėte čia vėl sugrįžti.


Svetainė nekelia sau tikslo populiarumu aplenkti kitas rankdarbių svetaines. Čia viskas labai paprasta, informaciją pateikta nesudėtinga forma, publikuoju savo rankomis atliktų darbų aprašymus, iliustracijas, brėžinius.


Elektroninėje parduotuvėje talpinu rankdarbius tada, kai turiu ką parduoti. Išankstinių užsakymų šiuo metu nepriimu. Kai ši sąlyga pasikeis – apie tai informuosiu lankytojus svetainėje ir Meistriuko dirbtuvėlės puslapyje feisbuke.


Svetainė yra atvira bendradarbiavimui su kitais interneto resursais. Visus pasiūlymus galite pateikti elektroniniu paštu ar telefonu, kurie yra nurodyti Kontaktų puslapyje. Įdėmiai perskaitęs gautą informaciją, būtinai Jums atsakysiu.
Jeigu Jums patiko svetainėje pateikta informacija ar įsigyti gaminiai, savo atsiliepimus parašykite atsiliepimų puslapyje.
Jei norėsite panaudoti svetainės medžiagą kituose interneto resursuose, pridėkite aktyvią nuorodą į šaltinį.


Logotipas | meistriukodirbtuvele.lt

Norite pradėti dirbti su manimi?

Aprašykite savo idėją, norus ar ketinimus ir atsiųskite užklausą.

Bendraukime socialiniuose tinkluose: